Zahájení školního roku 2019 – 2020

Začátek školního roku je v pondělí 2. září.

Seznamy dětí s rozdělením do jednotlivých tříd najdete od středy 28. 8. na informační tabuli před hlavním vchodem do patrového pavilonu. V šatně uložte dítěti osobní věci na příslušné místo se značkou a předejte dítě do třídy paní učitelce. Přicházet můžete postupně. Provoz školky je od 6,00 hod.

Dále prosíme:

• podepište dětem veškeré osobní věci
  • nahlaste paní učitelce, zda dítě bude chodit domů po obědě a v případě, že ve školce odpočívá, přicházejte nejdříve ve 14,10
  • dětem z Velkých a Malých sluníček dejte do MŠ pyžamko
  • prosíme o dvě balení (po 10ks) papírových kapesníčků, které předejte na třídě během prvního týdne
  • přečtěte si Školní řád a ostatní informace na nástěnce v šatně
  • pokud jste tak ještě neučinili, podepiste ve vaší bance souhlas k inkasu na č.ú.: 11339261 (týká se nově zapsaných dětí)

Věříme, že se Vašim dětem u nás bude líbit a těšíme se na dobrou spolupráci se všemi